GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 10458378
nr 1045 8378
Matservisdelar
Höganäs, ca 30 del
Kondition: Delar med nagg eller lagningar
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 juli 2016
kl 20:57:36
28/6 22:39:03
100 kr
4/7 18:16:01